Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Dzień Rodziny w klasie 2a 29 maja 2018

We wtorek 29.05.18r. w klasie IIa miało miejsce bardzo miłe wydarzenie – Dzień Rodziny. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie pt. „Królewna Przyroda i siedmiu krasnoludków”. Mali aktorzy spisali się znakomicie – świadczyły o tym głośne oklaski widowni

Dzień Rodziny w klasie 1a 29 maja 2018

Tak wyglądał Dzień Rodziny w 1a, pozdrawiamy wszystkich przybyłych na uroczystość. Byli rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie. Pięknie zastawiony stół smakołykami przygotowali rodzice. Dzieci natomiast przygotowały występ artystyczny, który został zakończony tańcem integracyjnym w wykonaniu dzieci, rodziców i dziadków.

 

Taniec - pasja uczennicy klasy Ia 25 maja 2018

25 maja 2018 r. uczennica klasy 1a Julia Fabiszewska wraz z zespołem brała udział w Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych. Grupa Mały Format taniec współczesny została laureatem i 15 czerwca będzie występować w Zielonej Górze. Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Wycieczka pierwszoklasistów do Nowej Soli 23 maja 2018

 23 maja 2018 r. uczniowie klasy 1a i1 b wybrali się na wycieczkę do Nowej Soli. Najpierw odbyli dwugodzinny rejs statkiem po Odrze, podczas którego zostali pasowani na 'wilka rzecznego”. Po nim dzieci udały się do Parku Krasnala, gdzie przywitał ich SOLUŚ – największy krasnal ogrodowy, prawdziwy rekordzista, wpisany do księgi Guinessa. 

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić