Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Dzień Chłopca 2a 30 września 2020

Podobnie, jak w ubiegłym roku, dzieci z klasy 2a,uczciły Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły im drobne podarunki. Wszyscy uczniowie mogli poczęstować się kawałkiem pizzy i miło spędzić czas w swoim gronie. 

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny – 2b 05 października 2020 18:35

Uwaga, uwaga ! Ogłaszamy, że uczniowie klasy 2b rozpoczęli już zajęcia w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”.

Na początek uczniowie dowiedzieli się co będą robić w czasie zajęć. Każdy wykonał już tytułową stronę do swojego lekturnika (lekturnik będzie prowadzony przez cały rok).

Super Chłopaki z 2b 30 września 2020

Dziewczynki z klasy 2b pamiętały i w tym roku o chłopcach ze swojej klasy. Tym razem Dzień Chłopaka był okazją do powiedzenia swoim kolegom wielu miłych słów. Chłopcy dostali drobne upominki oraz pamiątkowe plansze z dłońmi (każdy musiał odrysować swoje), na których znalazły się dobre cechy chłopców. Oczywiście wszystkie miłe rzeczy napisały dziewczynki.

Brawo chłopaki, jesteście na medal!

Wspomnienia z Dnia Kropki – IIb 23 września 2020

Co prawda Dzień Kropki już dawno za nami, ale ciągle jeszcze mamy w pamięci co wtedy się działo. Uczniowie klasy II b również o tym pamiętają. Tym bardziej, że wiele emocji wywołało odnajdywanie w sobie talentu.

Zachęcamy do zapoznania się z pracami uczniów oraz drzewem talentów.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić