Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „ Z kulturą mi do twarzy” 16 maja 2022

W roku szkolny 2021/2022 uczniowie klas 1- 3 brali udział w realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „ Z kulturą mi do twarzy”. Otrzymaliśmy za wykonanie zadań certyfikaty dla szkoły i uczniów. Celem projektu było wprowadzanie uczniów w świat wartości, wzmacnianie poczucia tożsamości indywidualnej, kulturowej, narodowej, regionalnej i etnicznej oraz wskazywanie wzorców postępowania i budowanie relacji społecznych, sprzyjających bezpiecznemu rozwojowi ucznia.

Szkolny klomb 13 maja 2022

Uczniowie klas 5b i 6a porządkowali dziś szkolny klomb :)  dla niektórych ciężka praca, ale dla naszych uczniów czysta przyjemność!!! 

Rośliny łączą ludzi 13 maja 2022

Jak widać na dołączonej fotografii rośliny to temat, który łączy ludzi. Osoby, które zazwyczaj ze sobą nie rozmawiają, dzisiaj Rebeliantki ze Szkolnej Partyzantki korzystały z doświadczenia pana Edwarda (który opiekuje się terenami zielonymi w naszej szkole i nie tylko). Razem posadzili pnącza i peonie przyniesione w czasie akcji ratowania roślin z kartonaży supermarketowej. I zawiązała się współpraca!!!

Finał Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej - PRO ARTE 2022 – Julia Hubryj 1b 11 maja 2022

11.05.2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej odbył się Finał Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w ramach programu promocji twórczości dzieci i młodzieży PRO ARTE 2022. Naszą szkołę reprezentowała Julia Hubryj z klasy 1b. Decyzją rady artystycznej festiwalu w pierwszej kategorii wiekowej Julia Hubryj otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Szkolna Partyzantka Ogrodnicza - ogródek 11 maja 2022

Szkolna Partyzantka ogrodnicza skręciła ogródek :) Walczymy dalej . Pamiętajcie, że każda roślinka przyniesiona do szkoły/worek ziemi zostaną nagrodzone piękna sadzonką! Naszą! Własno-szkolnie wyhodowana przez dziewczyny z 7c.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić