Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Rekolekcje i coś jeszcze w IVa i VIa 28 marca 2022

Oprócz rekolekcji klasa IVa, we wtorek 28.03.2022r., uczestniczyła również w warsztatach z rzeźby. Tworzyli z gliny, którą wcześniej musieli sami wyrobić rączkami. Cały proces przygotowania trwał długo, ale przyjemność tworzenia zrekompensował wysiłek. Powstały piękne przedmioty.Dzień bez plecaka i jedynki 01 kwietnia 2022

1 kwietnia decyzją Pani Dyrektor naszej Szkoły obchodziliśmy 'Dzień bez plecaka i jedynki'. ⛔1️⃣ Pomysłodawcą akcji była kl.7b oraz  Samorząd Uczniowski, który dopomógł w przebiegu akcji.
Uczniowie, zgodnie z ideą, nie zabrali w tym dniu do szkoły plecaków, a swoje przybory i podręczniki spakowali w oryginalny sposób. 

Wiosenny ogródek 1b c.d. 25 marca 2022

Tak jak obiecaliśmy zapraszamy do oglądania zdjęć wzrostu cebulek i rzeżuchy, hodowli roślin założonej przez uczniów kl. 1b 18.03.2022r. Oto fotorelacja...

Dzieci chętnie już próbowały swoje roślinki: szczypiorek i rzeżuchę, wkładając je do kanapek.

Smacznego!

Sukces Julii Hubryj z 1b w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej PRO ARTE 2022 26 marca 2022

W dniu 26.03.2022r. w Żarskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w ramach programu promocji twórczości dzieci i młodzieży PRO ARTE. Naszą szkołę reprezentowały Khrystyna Ponomarenko i Julia Hubryj. Decyzją rady artystycznej festiwalu w pierwszej kategorii wiekowej Julia Hubryj otrzymała nominację do finału Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej.

Gratulujemy naszym artystkom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić