Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Bezpieczne wakacje 10 czerwca 2019

Niedługo rozpoczną się wakacje. Żarscy strażacy przy każdej okazji, rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie w trakcie wypoczynku. Tak też było i tym razem. Podczas spotkania z klasami pierwszymi, 10 czerwca, w naszej szkole przedstawiciel Straży Pożarnej przekazał niezbędną wiedzę o zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się dzieci. Ostrzegał przed zabawami nad wodą i w miejscach nieznanych. 

 

Wycieczka 1a i 1b – 7.06.2019r. - do Nowej Soli 07 czerwca 2019

Klasa 1a i 1b wybrała się na wycieczkę do Nowej Soli. Najpierw odbyliśmy godzinny rejs statkiem pasażerskim LAGUNA, po malowniczej Odrze, podczas którego poznaliśmy pracę sterownika i obserwowaliśmy piękno przyrody. Po nim dzieci udały się do Parku Krasnala, gdzie przywitał ich SOLUŚ – największy krasnal ogrodowy, prawdziwy rekordzista, wpisany do księgi Guinessa. 

 

Ognisko IIIa 07 czerwca 2019

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego, a co za tym idzie pożegnanie uczniów kl. IIIa ze swoimi paniami i przejście na kolejny etap edukacyjny. Z tej okazji rodzice zorganizowali ognisko. Odbyło się ono w sobotę, 08.06.2019r., na stadionie „Syrena”.

 

Sukces Julii z 2a 03 czerwca 2019

Kolejny sukces naszej uczennicy. Julia wraz z zespołem zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim festiwalu Tańca  w Sulechowie. FORMAT Smile choreografia pani Bożeny Wróbel.

 

Dzień Dziecka - klasy IV-VIII 31 maja 2019 07:39

Ten wyjątkowy dla każdego ucznia dzień rozpoczął się skróconymi lekcjami, a później już było tylko lepiej. W ramach Dnia Dziecka uczniowie klas IV-VIII spędzili przedpołudnie wspólnie ze swoimi wychowawcami aktywnie, na świeżym powietrzu.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić