Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Pasje 3b - Wiktoria J. i Wiktoria K. 24 listopada 2021 07:00

Uczniowie klasy IIIb w dalszym ciągu chętnie opowiadają o swoich zainteresowaniach. W minionym tygodniu o swojej pasji opowiedziały Wiktoria K. oraz Wiktoria J.. Dziewczynki niektóre prace wykonują wspólnie, dlatego też postanowiły, że o swoich zainteresowaniach opowiedzą razem. A co lubią robić? Wiktorie uwielbiają wszelkie działania plastyczne (od rysowania, wycinania przez klejenie, lepienie aż po szycie).

 

Taneczny sukces – Ela 3b 19 listopada 2021

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III b Ela Kondycka zajęła I miejsce w konkursie tanecznym w kategorii: hip hop solo debiuty do 9 lat. Konkurs odbywał się w Zielonej Górze.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

Dla Niepodległej! 10 listopada 2021

10 listopada uczciliśmy na sportowo 103 rocznicę Odzyskana Niepodległości. W biegu uczestniczyło 208 uczniów i 18 nauczycieli. Każda klasa z flagą Polski i z wychowawcą przebiegła w sumie 105,960km.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Bieg z okazji Święta Niepodległości 11 listopada 2021

W dniu Narodowego Święta Niepodległości Bartek Murawka (2a) uczestniczył w Żagańskim Festiwalu Biegów Niepodległościowych. Impreza miała na celu popularyzowanie postaw patriotycznych, aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Za udział w biegu Bartek otrzymał pamiątkowy medal.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić