Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

NASZE PASJE – 3a 25 listopada 2021

Klasa 3a postanowiła wykorzystać jeden z tematów lekcji i uczynić go inspiracją do ciekawych opowieści na temat zainteresowań. Uczniowie przynieśli swoje prace, rekwizyty sportowe, zdjęcia. Każdy kto miał ochotę wystąpić, robił to z dużym zaangażowaniem i radością. Niejeden uczeń zaskoczył swoich kolegów wyborem pasji, takiej jak wędkarstwo, moda, czy jazda konna. 

ANGIELSKI INACZEJ W 2A 25 listopada 2021

Uczniowie klasy 2a opowiadali na języku angielskim o upodobaniach kulinarnych. Dodatkowo, na ostatniej lekcji mogły się zaprezentować opowiadając o swoich zainteresowaniach. Okazało się, że dzieci są bardzo kreatywne i przygotowały piękne prezentacje, na temat tego, co lubią robić w wolnym czasie. 

Nagrody Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża 24 listopada 2021 07:02

18 listopada 2021r. Nadia Cumpana (kl. 1a) i Tobiasz Sobczak (kl. 1b), odebrali dyplom i nagrody za zajęcie I miejsca w kategorii „szkoły podstawowe kl. I-III” w 42. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

Uczniom serdecznie gratulujemy!

Pasje 3b - Wiktoria J. i Wiktoria K. 24 listopada 2021 07:00

Uczniowie klasy IIIb w dalszym ciągu chętnie opowiadają o swoich zainteresowaniach. W minionym tygodniu o swojej pasji opowiedziały Wiktoria K. oraz Wiktoria J.. Dziewczynki niektóre prace wykonują wspólnie, dlatego też postanowiły, że o swoich zainteresowaniach opowiedzą razem. A co lubią robić? Wiktorie uwielbiają wszelkie działania plastyczne (od rysowania, wycinania przez klejenie, lepienie aż po szycie).

 

Taneczny sukces – Ela 3b 19 listopada 2021

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III b Ela Kondycka zajęła I miejsce w konkursie tanecznym w kategorii: hip hop solo debiuty do 9 lat. Konkurs odbywał się w Zielonej Górze.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić