Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Spotkanie uczniów z kl. 1-3 z Panią leśnik 07 października 2022

7 października 2022 r. dzieci z klas I - III odwiedziła Pani Magdalena Błaszczyszyn, która jest leśniczym w Nadleśnictwie Lipinki Łużyckie. Pani Magda zaprezentowała nam bardzo ciekawe eksponaty przyrodnicze oraz opowiedziała o życiu leśnych zwierząt i roślin. Dowiedzieliśmy się m.in. tego, że w naszych lasach żyją szopy, bieliki, wilki, a nawet szakale złociste. Okazało się, że lasy w najbliższej okolicy skrywają wiele sekretów. Każde uważne dziecko może je odkrywać i stać się 'leśnym detektywem'.

#LaboratoriaPrzyszłości

 

Dzień Chłopaka w Va 03 października 2022

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z klasy Va przygotowały na lekcji wychowawczej słodki poczęstunek z przemiłymi życzeniami dla chłopaków ze swojej klasy. Były grupowe zdjęcia klasowych chłopaków, którzy musieli wykazać się w przygotowanych dla nich zadaniach, wtedy otrzymywali legitymację SUPERCHŁOPAKA potwierdzoną 'palcem' :). Było dużo śmiechu i zabawy.

Dzień Chłopaka w klasie Ib 30 września 2022

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów drobne upominki. Jednak najpierw chłopcy musieli zmierzyć się z trudnymi zadaniami: rysowali swój portret z zawiązanymi oczami oraz wspólnie zatańczyli „gumi taniec”. Na koniec każdy chłopiec otrzymał pamiątkowy dyplom oraz tytuł Super Chłopaka. Brawo chłopaki !

Dzień Chłopaka w 2b 30 września 2022

30.09.2022r.

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

powitaliśmy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj Ich święto, dzień prezentów, życzeń,

innych przyjemności już nawet nie zliczę.

 

Życzenia dla chłopców z 1a 30 września 2022 17:50

Dziewczynki z klasy 1a złożyły swoim kolegom życzenia w dniu ich święta. Każdy chłopiec obdarowany został prezentem i dyplomem, a po życzeniach wszyscy zasiedli przy stole pełnym smakołyków. Były zabawy, piosenki i wspólne zdjęcia. Było to pierwsze wspólne święto 1a. Czekamy z niecierpliwością na następne.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić