Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Mikołaj w klasie 1b 06 grudnia 2022

Miło nam poinformować, że w tym roku Mikołaj odwiedził również pierwszaków ! Oczywiście przyniósł ze sobą wielkie worki prezentów. Wszystkie pierwszaki były zachwycone, ale i bardzo przejęte wizytą miłego gościa. Bardzo dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok!

Mikołajki w 1a 06 grudnia 2022

Jak co roku, mikołajki wywołują uśmiech na twarzach dzieci i wiele emocji. Dla uczniów klasy 1a to był również ważny dzień. Prezenty od Mikołaja były piękne. Dziękujemy MIKOŁAJU!!!

ANDRZEJKI W 1A 30 listopada 2022

29 listopada w klasie 1a odbyło się andrzejkowe spotkanie. Stało się ono wspaniałą okazją do wspólnej zabawy. Uczniowie poznali tradycje andrzejkowe, prezentowali piękne stroje i z przymrużeniem oka przepowiadali sobie przyszłość. Był to miły, wspólnie spędzony czas.

Zabawy andrzejkowe – klasa Ib 30 listopada 2022

W ostatnim tygodniu listopada uczniów klasy Ib odwiedził tajemniczy gość – wróżka Esmeralda. Wróżka opowiedziała dzieciom o zwyczajach związanych z andrzejkami, a co ważniejsze pokazała na czym one polegają. 

Wszyscy chętni mogli powróżyć sobie i poznać imię swojego przyszłego męża lub żony. Poza tym dzieci dowiedziały się, jakie miłe wydarzenia spotkają ich w najbliższym czasie. Co ciekawe okazało się, że już wkrótce pierwszaki wybiorą się w daleką podróż do Australii ???? Oby to była prawda !!!

 

Warsztaty w Castoramie 30 grudnia 2022 05:38

Klasa 6b wzięła udział w kolejnym warsztacie z cyklu 'Majsterkowo' organizowanym przez Castoramę. Uczniowie samodzielnie złożyli drewniane skrzyneczki, które następnie ozdobili wg własnego pomysłu.

Dziękujemy za zaproszenie (:

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić