Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Dzień Kobiet w Ia 06 marca 2020

6 marca dziewczynki z klasy Ia mogły  poczuć się naprawdę wyjątkowo. Chłopcy złożyli im życzenia i obdarowali upominkami.  Wykazali się dużą znajomością dobrych manier. Wszyscy zjedli pyszną pizzę i spędzili miło czas w swoim klasowym gronie.

Czytanie w kl. 1b 06 marca 2020

6 marca klasa 1b zaprosiła kolegów z klasy 2a na wysłuchanie fragmentów książki Grzegorza Kasdepke. Wysłuchaliśmy czytanego z podziałem na role opowiadania 'Bałwany' ze zbioru 'Rok z Kubą i Bubą'. 

Uczniom też się podobało... 05 marca 2020 11:16

 

Mimo, że nie są już przedszkolakami,  Uczniowie z wszystkich klas 1-3 mogli być uczestnikami atrakcji przygotowanych w tym roku podczas Dni Otwartych dla przyszłych uczniów naszej szkoły. Wielkim wydarzeniem była dla nich wizyta na strychu szkoły - w miejscu na co dzień niedostępnym i tajemniczym.

Młodzież Zapobiega Pożarom 04 marca 2020

Uczniowie naszej szkoły Zofia Krawczyk z kl. 5 c oraz Paweł Jankowski z kl. 5 b wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej 'Młodzież Zapobiega Pożarom', który odbył się w SP 5 w Żarach. Nasi reprezentanci zdobyli najwięcej punktów w eliminacjach na etapie szkolnym i reprezentowali naszą szkołę na etapie miejskim. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić