Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Dzień św. Patryka na bis 24 marca 2022 21:17

W czwartek 24 marca uczniowie klas 4-8 mieli okazję świętować dzień św. Patryka po raz drugi. W tej odsłonie uczniowie mieli do wykonania kilka zadań dodatkowych takich jak krzyżówki, wyszukiwanki i kolorowanki. 

Wiosenne przebudzenie 21 marca 2022

Cały poprzedni tydzień odbywał się pod hasłem 'Wiosennego przebudzenia', czyli w duchu kolorowych dni czekaliśmy na WIOSNĘ.

Uczniowie i nauczyciele codziennie ubierali się na kolorowo oraz podczas drugiego śniadania zjadali owoce, warzywa i jogurty, które przynosiliśmy do szkoły zgodnie z ustalonym kolorem.

W poniedziałek większość była ubrana na biało i zjadała pyszne białe serki i naturalne jogurty. 

 

Turniej Wiosenny 21 marca 2022 17:52

Z wielką radością ogłaszamy, że nasz coroczny Turniej Wiosenny is back!!! Po przerwie związanej z nauczaniem zdalnym wracamy z przytupem. W tym roku turniej miał tematykę ekologiczną związaną z segregowaniem odpadów. Wszystkim obecnym dziękujemy za udział i gratulujemy wygranym, których jeszcze trochę potrzymamy w niepewności :) zapraszamy na fotorelację. 

Powtórki do egzaminu ósmoklasisty 21 marca 2022 17:47

A oto jak w naszej szkole wyglądają powtórki do egzaminu ósmoklasisty. Grupa 2 grała dziś w powtórkowych Milionerów WhoWantsToBeaMillionaire. Wygrały dziewczyny i to wcale nie dlatego, że był dzień kobiet! Po prostu wymiatają! 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić