Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Zawody sportowo – ortograficzne 22 stycznia 2024 18:10

Już po raz kolejny w tym roku szkolnym w klasie IIb odbyły się zawody sportowo – ortograficzne. Tym razem uczniowie przygotowują się do dyktanda i trenują trudne słówka z ó oraz u.

Cała klasa podzielona została na 4 drużyny. Najpierw każda z nich musiała wykonać zadanie sportowe. Tym razem niezbędna była zwinność, szybkość i wszystko, co potrzeba, aby ukończyć wyścig.

Bal karnawałowy I-III 15 stycznia 2024 18:07

12 stycznia klasy I-III brały udział w szkolnym balu karnawałowym. Tego dnia hol zamienił się w elegancką salę balową. Wszystkie dzieci niecierpliwie czekały na ten. Wspólnie z rodzicami przygotowały piękne, kolorowe stroje Wśród uczniów pojawiły się księżniczki, anioły, policjanci, strażacy, wampir, astronauci, wróżki, czarnoksiężnicy, piłkarze, amazonki, wcieliły się również w bohaterów znanych bajek i filmów oraz inne barwne postacie, które zostały uwiecznione na zdjęciach.

ODBLASKI 3D 22 grudnia 2023 13:46

Ciemno, szaro i ponuro, więc warto zadbać o bezpieczeństwo. Uczniowie z klasy 4a i 4b wzięli sprawy w swoje ręce i zaprojektowali na lekcjach techniki własne odblaski, które następnie zostały wydrukowane na szkolnej drukarce 3D. Do tego trochę fluorescencyjnej farby i gotowe.

 

#LaboratoriaPrzyszłości

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić