Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Przygotowanie sadzonek 05 maja 2022

Nasz Szkolny ogródek nabiera powoli kształtów :) dziś zabezpieczyliśmy go lakierobejcą oraz przygotowaliśmy flance na wymianę :) czekamy na was w gabinecie 15.

Pozdrawiamy Szkolna Partyzantka Ogrodnicza

Zakwiecanie paska ziemi wokół szkoły 29 kwietnia 2022

Szkolna Partyzantka Ogrodnicza przy wsparciu chłopców z klasy 8a podjęła próbę zakwiecanie paska ziemi wokół szkoły ;) kto wie? Może nasze wysiłki nie pójdą na marne i już niedługo polne kwiaty pojawią się i u nas :). 

Pierwsze kwiatki zakwitły 29 kwietnia 2022 19:34

Pamiętacie naszą cebulkową piątko-niedzielę??? Wyniki są niesamowite!!! Pierwsze kwiatki już zakwitły :) więc jeśli widzicie gdzieś samotnego tulipanka! To my!! Szkolna Partyzantka Ogrodnicza!!!

PS: Proszę wklejajcie zdjęcia waszych cebulek w komentarzach.

Pasje Eli 27 kwietnia 2022 19:44

W minionym tygodniu o swoich zainteresowaniach opowiadała Ela. Dziewczynka ma kilka pasji, na rozwijanie których chętnie znajduje czas. Jak sama mówi najbardziej lubi poświęcać czas na taniec. Ela przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 6 lat. Początkowo był to taniec w zespole, w którym była jedną z cheerleaders. Od dwóch lat Ela tańczy hip – hop. Na swoim koncie ma już pierwsze zwycięstwa i medale.

 

Rejonowy Konkurs WIEDZY o PCK 26 kwietnia 2022

W naszej szkole 26 kwietnia odbył się Rejonowy Konkurs WIEDZY o PCK i o MIĘDZYNARODOWYM PRAWIE HUMANITARNYM. Pytania na teście były podchwytliwe, ale uczestnicy nieźle sobie poradzili. Po konkursie były gratulacje dla wygranych i czekał dla wszystkich słodki poczęstunek.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok :)

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić