Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Koktajle owocowe na bazie kefiru – warsztaty kulinarne 3a 23 czerwca 2021

W środę 23.06.2021r. klasa 3a rozpoczęła warsztaty kulinarne – „Kuchnia bez tajemnic – wiem co jem”. Tym razem zrobiliśmy z uczniami koktajle owocowe. To świetny pomysł na dostarczenie organizmowi niezbędnych, odżywczych składników i bomby witaminowe, które można pić przez cały rok. Omówiliśmy przepisy, które są superproste do zrobienia.

Ognisko integracyjne klasy 3 a 18 czerwca 2021

Ciepłe promienie czerwcowego słońca, koniec roku szkolnego i koniec klasy 3 skłoniło rodziców, wychowawczynię i uczniów klasy 3 a do zorganizowania ogniska integracyjnego, które odbyło się w piątek – 18 czerwca 2021 r. na Stadionie Syrena w Żarach. Wyjątkowa pogoda sprzyjała opowieściom o swoich zainteresowaniach i pasjach. Przy ognisku pieczono kiełbaski, częstowano się słodyczami i napojami.

Bal – pożegnanie przed wakacjami 18 czerwca 2021

Wszyscy już niecierpliwie czekamy na zbliżające się wakacje. Aby nieco umilić ten czas, w klasie IIb odbył się bal – klasowe pożegnanie przed wakacjami. Oczywiście jak to na każdym balu bywa, nie mogło zabraknąć tańców i zabaw przy muzyce. Były też gry i zabawy integracyjne oraz mnóstwo śmiechu i radości. 

Lekturki spod chmurki 18 czerwca 2021

W tym roku szkolnym uczniowie klasy IIb brali udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. Projekt składał się z trzech części: jesiennej, zimowej i wiosennej, a każda z nich zawierała inne lektury i ciekawe zadania do wykonania.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić