Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny 20 stycznia 2021 21:33

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

Startuje Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań prowadzonych na terenie całej Polski w czterech obszarach tematycznych:

  1. Ochrona praw człowieka
    2.Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu
    3.     Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym
    4.     Wsparcie rozwoju sektora społecznego

 

Nabór w ramach pierwszego konkursu planowany jest od 17 marca br.

 

Zapraszamy wszystkie organizacje i osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań na bezpłatną konferencję online otwierającą Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.!

Szczegółowe informacje: https://frdl.org.pl/informacje/aktualnosci/konferencja-otwierajaca-program-aktywni-obywatele-fundusz-regionalny

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

 

 

Sukces naszego ucznia 04 stycznia 2021 09:34

Timur Kolesnikov, z kl. 3a, brał udział w Gwiazdkowym Turnieju Karate JKA i zajął w nim III miejsce, w kategorii KATA chłopców 7 - 9 lat.

Gratulujemy

Matematyczna gra 04 stycznia 2021 09:31

Ciekawym projektem mogą pochwalić się uczniowie klasy 7b: Julia Derej,
Kornelia Miśkiewicz, Daria Łukasik, Szymon Szakoła, Szymon Stokłosa, Hubert Jóźwiak, którzy przygotowali  grę dla swoich młodszych kolegów o tematyce matematycznej. W znanym wszystkim Minecrafcie stworzyli świat, który można przejść pod warunkiem prawidłowego rozwiązania zadań matematycznych. Brawo za pomysłowość i świetną pracę zespołową.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić