Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Młodzi turyści 24 kwietnia 2018

 24 kwietnia we wtorek, Michał Gajęcki, Jakub Gudajczyk, Nikola Szarata, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, również wiedzą historyczno-przyrodniczą naszego regionu, województwa małopolskiego oraz całej Polski. Uczestniczyli w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym organizowanym przez Żarski Oddział PTTK na Stadionie Syrena.

 

Akcja Pola Nadziei 2017/2018 25 kwietnia 2018 09:55

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku szkolnym nasz Zespół bierze udział w akcji Pola Nadziei poświęconej żarskiemu Hospicjum :) Za nami I etap akcji, który odbył się w październiku. Uczniowie i przedszkolaki wraz z zaproszonymi gośćmi posadzili wspólnie cebulki żonkili! 

 

Dzień Ziemi 25 kwietnia 2018

 Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy IIa przygotowali czytanie z podziałem na role. Była to bajki pt. „Królewna Przyroda i siedmiu krasnoludków”. Uczniowie nie tylko pięknie przeczytali tekst, ale znakomicie wcielili się w swoje role. 

 

„Poczytaj mi mamo !” 25 kwietnia 2018

 Już po raz kolejny w tym roku szkolnym uczniowie klasy IIa mogli wysłuchać utworu czytanego przez rodzica. Tym razem odwiedziła nas mama Szymona – p. Asia.

 

Dzień Łasucha 19 kwietnia 2018

 Pewnie wszystkie Łasuchy doskonale pamiętają o tym, że w kwietniu obchodzimy DZIEŃ CZEKOLADY. Z tego właśnie powodu 19.04.2018r. w świetlicy odbyły się słodkie zajęcia. Uczniowie mogli wysłuchać bajki o czekoladowym królestwie, a potem zmierzyć się ze słodkimi zadaniami. 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić