Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Superchłopaki z 3b 30 września 2021 13:37

W tym roku dziewczynki również pamiętały o swoich kolegach z klasy. Z okazji ich święta nie zabrakło upominków i śmiesznych zadań dla chłopców. Oczywiście wszyscy dzielnie poradzili sobie z trudnymi wyzwaniami. Dlatego tez każdy chłopiec otrzymał pamiątkowy dyplom i tytuł: Superchłopaka !

Lekcja w lesie o lesie – 3b 30 września 2021 08:51

Uczniowie klasy 3b przeżyli niedawno niesamowitą przygodę – lekcję przyrody w lesie. W tym właśnie celu odbyła się wycieczka do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Jeziorach Wysokich. Młodzi przyrodnicy mogli obserwować i rozpoznawać rośliny w ogrodzie dendrologicznym, usłyszeli też ciekawostki na ich temat.

Superchłopaki z 1b 30 września 2021

Dziewczynki z 1b pamiętały o swoich kolegach z klasy. Z okazji ich święta nie zabrakło upominków i warsztatów kulinarnych dla chłopców. Dziewczynki z wychowawczynią przygotowały owoce i w ramach zajęć kulinarnych „Kuchnia bez tajemnic, wiem co jem” przygotowaliśmy wspólnie z chłopcami pyszną sałatkę owocową. Oczywiście wszyscy dzielnie poradzili sobie z krojeniem. Dlatego też dziewczynki zdecydowały, że każdy chłopiec otrzyma pamiątkowy dyplom i tytuł: Superchłopaka!

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić