Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

KOMUNIKAT DYREKTORA 04 kwietnia 2019 11:05

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach

  W związku z brakiem informacji o zawarciu porozumienia organizacji związkowych z rządem, prosimy rodziców o zapewnienie opieki nad dziećmi w dniu 08.04.2019 roku. W tym dniu Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach przystępuje do strajku i jej działalność zostanie zawieszona.

  Bardzo proszę o śledzenie informacji na Librusie, naszej strony internetowej www.zspzary.pl, naszego miejskiego Facebooka oraz strony internetowej Urzędu Miejskiego w Żarach. Poprzez te media będą Państwo na bieżąco informowani o strajkach w kolejnych dniach.

Z poważaniem

Ewa Tabaczyńska

 

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 1-3 21 marca 2019

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 1-3.  Każda klasa wcześniej musiała przygotować zadanie językowe dla innej wyznaczonej klasy, a dzisiaj zadania zostały przekazane i rozwiązywane na czwartej godzinie lekcyjnej. 

 

Pierwszy dzień wiosny klas IV-VIII 21 marca 2019 18:00

21 marca świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny.  W klasach 4-8 odbył się turniej wiosenny, w którym najważniejszym elementem była wzajemna współpraca w klasach. W licznych zadaniach uczniowie musieli m.in. przejść przez tor przeszkód, trzymając się za ręce, zawiązać supeł na linie, rozszyfrowywać wiadomość czy przekazać sobie hasło w zabawie w głuchy telefon.

 

 

Projekty Marzanny 20 marca 2019

 Uczniowie klasy 2b przygotowywali się do powitania wiosny. W grupach wykonali projekty Marzanny. Wszystkie projekty były udane. 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić