Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Kocham Czytać 20 grudnia 2019

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zajęciach specjalistycznych dzieci pracowały z książką pt. Kocham Czytać oraz Przygody Janka i Jagody. Kolorowe i bogate w szczegóły ilustracje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oglądanie, omawianie, czytanie treści metodą sylabową dawały dzieciom wiele satysfakcji i radości.

 

PASOWANI NA CZYTELNIKÓW 19 grudnia 2019 08:13

Uczniowie klasy Ia zostali pełnoprawnymi czytelnikami. Każdy zapoznał się z zasadami korzystania z biblioteki szkolnej. Na uczniów czekały ciekawe zadania - odgadywali zagadki dotyczące znanych bajek oraz mogli wypożyczyć książki, których nikt przed nimi jeszcze nie czytał. 

Zajęcia otwarte - Warsztaty kulinarne i klasowa Wigilia - dzieci z rodzicami w 2a 18 grudnia 2019 07:52

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą. Ale to nie wszystko, bo 18.12.2019r., wspólnie z rodzicami, podczas zebrania warsztatowo – kulinarnego, zdobiliśmy te ciasteczka. Wszystkim podobały się ( i smakowały ) pierniczki, które upiekliśmy wcześniej, a dzisiaj wspólnie z rodzicami zdobiliśmy lukrem. To dopiero była zabawa i radość, a przede wszystkim mile spędzony czas z mamą i tatą.

 

'Bądź kumplem. Nie dokuczaj' – 4a 16 grudnia 2019

Klasa 4A wraz z wychowawcą włączyła się w akcję Cartoon Network Klub Kumpli pod hasłem 'Bądź kumplem. Nie dokuczaj'. Ambasadorem akcji w tym roku jest Robert Lewandowski. Każdy uczeń podpisał się osobiście pod Kodeksem Kumpla.  

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić