Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

,,Europejski Dzień Języków Obcych” 24 września 2021

W piątek, 24 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Klasy 1-3 wspaniale się przygotowały. Było wesoło, barwnie, muzycznie i smacznie. Ten dzień przybliżył uczniom kulturę i język innych narodowości. Dzieci swoimi strojami, przygotowanymi tańcami, wypiekami, udowodniły, że Europa jest bardzo różnorodna, ciekawa i na pewno warto ją poznawać.

 

Projekt czytelniczy 10 października 2021 13:40

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3b biorą udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa – Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki. Już zaczęliśmy realizację zajęć. Niebawem kolejne relacje.

 

Superchłopaki z 3b 30 września 2021 13:37

W tym roku dziewczynki również pamiętały o swoich kolegach z klasy. Z okazji ich święta nie zabrakło upominków i śmiesznych zadań dla chłopców. Oczywiście wszyscy dzielnie poradzili sobie z trudnymi wyzwaniami. Dlatego tez każdy chłopiec otrzymał pamiątkowy dyplom i tytuł: Superchłopaka !

Lekcja w lesie o lesie – 3b 30 września 2021 08:51

Uczniowie klasy 3b przeżyli niedawno niesamowitą przygodę – lekcję przyrody w lesie. W tym właśnie celu odbyła się wycieczka do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Jeziorach Wysokich. Młodzi przyrodnicy mogli obserwować i rozpoznawać rośliny w ogrodzie dendrologicznym, usłyszeli też ciekawostki na ich temat.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić