Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Wspieramy akcję WOŚP 30 stycznia 2022 11 stycznia 2022 16:50

Jako szkoła przyłączyliśmy się do akcji WOŚP i jak co roku mobilizujemy wszystkie siły. W szkolnym sekretariacie jest puszka WOŚP i do 28 stycznia zbieramy na pomoc Okulistyce Dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenie wzroku u dzieci. Taki jest cel jubileuszowy 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chcesz wesprzeć WOŚP, to zasil szkolną skarbonkę. Pomagajmy z sercem i radością, pokazując że potrafimy bardzo skutecznie udzielać pomocy :) i dzielić się tym co mamy.

SPOTKANIE WIGILIJNE W 3A 22 grudnia 2021 06:34

W piątek nasza klasa zasiadła przy wigilijnym stole. Wszyscy mogli poczuć atmosferę zbliżających się Świąt, porozmawiać, zaśpiewać kolędy. Na stole znalazły się tradycyjne potrawy, a pod obrusem sianko. Wszyscy życzyli sobie zdrowych i wesołych Świąt i zanieśli tę magiczną atmosferę do domu. 

Gosia wiolonczelistka 21 grudnia 2021 08:14

Pasją Małgosi jest muzyka. Dziewczynka sama mówi o sobie, że bardzo lubi słuchać muzyki, a do tego od zawsze ją inspirowała. Gosia już trzeci rok gra na wiolonczeli. W czasie opowieści o swojej pasji dziewczynka przypomniała kolegom i koleżankom podstawowe informacje związane z muzyką, a które każdy muzyk znać powinien, np. co to jest klucz basowy i wiolinowy, jak wygląda pięciolinia oraz położenie nut w gamie c- dur.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić