Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

'Bądź kumplem. Nie dokuczaj' – 4a 16 grudnia 2019

Klasa 4A wraz z wychowawcą włączyła się w akcję Cartoon Network Klub Kumpli pod hasłem 'Bądź kumplem. Nie dokuczaj'. Ambasadorem akcji w tym roku jest Robert Lewandowski. Każdy uczeń podpisał się osobiście pod Kodeksem Kumpla.  

Wizyta w żarskim schronisku 12 grudnia 2019

W listopadzie Pani Alicja Bojakowska ogłosiła zbiórkę karmy dla żarskiego schroniska. W grudniu zawiozła ok. 50 kg karmy zebranej w ramach akcji dla psów i kotów. W schronisku spotkała się z bardzo miłym i wdzięcznym przyjęciem. Po obiekcie oprowadzał ich Famel (piesek o trzech łapkach), który czuł się gospodarzem.

XIV Przegląd Teatrów Profilaktycznych 11 grudnia 2019

Uczniowie z zespołu teatralnego „Bajka” pod kierunkiem Pani Marioli Krasowskiej, 11.12.2017 r., wzięli udział w XIV Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych w Lunie. Przygotowali przedstawienie pt. „W niewoli nałogów”. 

Mikołajki w 2a i 3a 06 grudnia 2019

Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.

Mikołajki w klasie 2b 06 grudnia 2019

Zgodnie z tradycją 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. Czekał już od samego rana na korytarzu częstując nas słodkościami. Kulminacyjnym momentem były odwiedziny świętego w naszej klasie.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić