Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Dzień Języków Obcych w klasach I-III 27 października 2022

Podobnie, jak w ubiegłym roku, uczniowie i ich rodzice stanęli na wysokości zadania i pięknie przygotowali prezentacje wylosowanych krajów. Były piosenki, plakaty, ręcznie wykonane flagi, prezentacje, wspaniałe i smaczne potrawy na warsztatach kulinarnych, a przede wszystkim wspaniałe stroje. Każdy mógł bliżej poznać kulturę europejskiego kraju dobrze się przy tym bawiąc. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Gratulujemy wszystkim pomysłów i już czekamy na następny rok.

Fotorelacja przeprowadzona za pomocą sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

 

Sprzątanie świata 22 września 2022 17:18

22 września cały Zespół wziął udział w corocznej, ogólnopolskiej Akcji 'Sprzątanie świata '. Najpierw uczestniczyliśmy w apelu porządkowym,  wysłuchaliśmy piosenki zaśpiewanej przez najstarsze grupy przedszkolne pt. 'Cały świat jest w naszych rękach ', po czym ruszyliśmy do pracy. Posprzątaliśmy wyznaczone tereny: nasze boisko, parking, ulice i pobliski park.

Fotorelacja przeprowadzona za pomocą sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

Pamiętajmy, że o naszą planetę i najbliższy otaczający świat dbamy codziennie!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 01 września 2022 14:12

1 września w całej Polsce, tradycyjnie, zadzwonił pierwszy dzwonek, rozpoczynając nowy rok szkolny 2022/2023. W naszej szkole apel inaugurujący to wydarzenie rozpoczął się o godzinie 9:00.

Podczas uroczystości, Pani Dyrektor Ewa Tabaczyńska powitała zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców. Życzyła wszystkim wielu sukcesów i owocnej współpracy.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 28 sierpnia 2022 08:02

24 czerwca dla uczniów w całej Polsce zabrzmiał ostatni dzwonek przed wymarzonymi wakacjami.

W tym dniu w naszej szkole odbył się uroczysty apel, który rozpoczął się polonezem wykonanym przez, opuszczających mury szkoły, ósmoklasistów.

Pożegnanie klas 8 15 sierpnia 2022

Pożegnanie klas 8

Pożegnanie klas 8 przez 7 to zwyczajowy element uroczystości pożegnania ostatniej klasy szkoły podstawowej. Rok młodsi uczniowie oficjalnie żegnają się ze starszymi kolegami, którzy rozpoczynają kolejny etap edukacji.

23 czerwca klasy 7 i My - Grono Pedagogiczne SP3 oficjalne pożegnaliśmy się z 'naszymi' dzieciakami. Nie jest to ważne, czy 'służbowymi' czy rodzonymi - Naszymi!

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić