Miejskie Przedszkole Nr 1 w Żarach

Aktualności

Świąteczne spotkanie z rodzicami w grupie V 18 grudnia 2018 23:16

Miło spędzić przedświąteczny czas w przedszkolu wspólnie z rodzicami. Sześciolatki z grupy V zaprosiły rodziców na wspólne kolędowanie. Następnie rodzice z dziećmi przystąpili do wykonania ozdób i dekoracji świątecznych. Dziękujemy za miłe chwile.

 Życzymy Pogodnych Świąt  Bożego Narodzenia

Wigilijne spotkanie z żołnierzami 18 grudnia 2018 22:53

W dniu 14 grudnia 2018 r. w ramach współpracy z 11 Batalionem Dowodzenia w Żaganiu Dyrekcja wraz pracownikiem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnego w Żarach uczestniczyła wraz z zaproszonymi gośćmi w Wigilii organizowanej przez Batalion. Dyrektor Zespołu, pani Ewa Tabaczyńska, podziękowała Dowódcy batalionu, ppłk Dariuszowi Lesiukowi za owocną współpracę oraz złożyła życzenia świąteczne.

 

Życzenia dla żołnierzy 18 grudnia 2018 23:29

17 grudnia z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia dziewczynki z gr VI integracyjnej: Amelka, Zuzia i Lenka wykonywały kartki świąteczne dla zaprzyjaźnionych żołnierzy pełniących służbę w Polskim Kontyngencie Wojskowym w Rumunii. Jak święta to i choinka, przy której wszyscy się zbieramy i życzenia składamy. Przedszkolaki  przy wsparciu nauczycielek wykonywały ozdoby choinkowe (aniołka, Mikołaja, bałwanka). Składając życzenia świąteczne  żołnierzom życzyliśmy im szybkiego i szczęśliwego powrotu do swoich rodzinnych  domów.

 

Życzenia dla partnerów niemieckich 18 grudnia 2018 23:12

Święta to czas obdarowywania…

Przedszkolaki przygotowały świąteczną przesyłkę dla dzieci z partnerskiego przedszkola „Regenbogen”. Znalazły się w niej puzzle, książeczka napisana w  języku  polskim, mini światełka i drobnostki sfinansowane przez SKO.

Dzieci wykonały również świąteczne karteczki dla rodziców, a jedna z nich trafiła również do przedszkola niemieckiego- z podpisami sześciolatków! Takie same trafiły też do naszych byłych niemieckich wolontariuszek i do przyjaciół z Stazion Weisswasser.

Pogodnych Świat dla sąsiadów!

Dziękujemy rodzicom gr. III za sfinansowanie zakupów i przesyłki.

Dary dla podopiecznych Domu Samotnej Matki 18 grudnia 2018 23:04

   17 grudnia, w ramach przeprowadzonej w naszej placówce akcji ,, Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem'', przedstawiciele Zespołu szkolno-Przedszkolnego- Hania, Zosia i Franuś, pod opieką rodziców i pań, odwiedzili Dom Samotnej Matki w Żarach. Na ręce Pani Kierownik  przekazaliśmy tak licznie zebrane DARY SERCA. Znalazły one honorowe miejsce pod choinką i czekały na powrót podopiecznych! Na pewno były one wspaniałą niespodzianką! Święty Mikołaj pamięta o wszystkich! W imieniu Pani Dyrektor i całej naszej placówki, złożyliśmy także płynące z serca życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Pani Kierownik, w imieniu swoim i wszystkich mieszkańców, serdecznie podziękowała za okazaną pomoc, życząc wszystkim tego, co najpiękniejsze. Tegoroczna zbiórka zakończona, lecz PAMIĘĆ I WDZIĘCZNOŚĆ NA ZAWSZE POZOSTANĄ W SERCACH!

Serdecznie dziękujemy Kochanym Rodzicom i Dzieciom, że ich serca biją dla innych!

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI!

Kontakt

Miejskie

Przedszkole nr 1

 

ul. Parkowa 10
68-200 Żary

 

telefon:

(68) 3743927

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

Kontakt z dyrektorem

dla Rodziców:

zsp.dyrektor@o2.pl

 

 

 

Nasze Projekty

2019/2020