Miejskie Przedszkole Nr 1 w Żarach

Wellpen- Turier 2018

Brawo, brawo nasi piłkarze!

22 czerwca w Weisswasser odbyła się piąta już edycja polsko-niemieckiego Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci przedszkolnych /Welpen- Turnier um den Pokal des OB. Der Stadt Weisswasser/.

Tym razem podium - trzecie miejsce! I to nasz najlepszy rezultat na przestrzeni wszystkich lat

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego 'Czyste powietrze wokół nas' 22 kwietnia 2018 13:34

20 kwietnia w holu naszego przedszkola odbyło się uroczyste rozwiązania konkursu plastycznego „Czyste powietrze wokół nas”. Konkurs adresowany był do dzieci wraz z rodzicami. Wpłynęło na niego 28 wspaniałych, kolorowych prac spośród których  komisja konkursowa wyłoniła wcześniej  5 Laureatów. Przyznała również jedną nagrodę specjalną – dla Oskara najmłodszego uczestnika.

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali Dyplom wyróżnienia i drobne nagrody /malowanki i kredki/. Nagrody książkowe i rzeczowe ufundowane zostały przez Nadleśnictwo Lipinki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom – rodzice dostali za to duże brawa! Uroczystość wręczenia nagród uświetniła grupa pięciolatków prezentując piosenkę  o zielonym Dinku /przedszkolny program edukacji antynikotynowej/ oraz piosenke „Poważna Sprawa”

Uwaga Plebiscyt! 17 kwietnia 2018 12:56

Serdecznie dziekujemy Rodzicom, za zgłoszenie naszego przedszkola do udziału w plebiscycie 'Przedszkole na medal' organizowanym przez Gazetę Lubuską :)

Już sama nominacja to  dla nas wielki zaszczyt! 

Prosimy teraz o sms-owe głosy  pod numerem GLP.82

Uwaga Konkurs ! 08 kwietnia 2018 13:03

Wszystkich naszych przedszkolaków zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!

Rodziców prosimy o wsparcie w tworzeniu koncepcji i kompozycji  
Konkurs organizowany jest w ramach udziału dzieci w Programie przedszkolnej edukacji antynikotynowej.
ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do naszej Szkoły! 03 kwietnia 2018 18:42

SZANOWNI PAŃSTWO

TRWAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ  SZKOŁY PODSTAWOWEJ. WNIOSKI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. H. SIENKIEWICZA W ŻARACH SĄ DOSTĘPNE  U NAUCZYCIELEK GRUP LUB W SEKRETARIACIE ZESPOŁU.  WNIOSKI MOŻNA SKŁADAĆ DO 11 KWIETNIA 2018 ROKU DO GODZINY 15.00  W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA RÓWNIEŻ NA DZIEŃ OTWARTY  DLA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW I ICH RODZICÓW. ODBĘDZIE SIĘ ON 12 KWIETNIA 2018 ROKU JUŻ W NOWEJ SIEDZIBIE SZKOŁY PRZY UL. BRONI PANCERNEJ 8    (BYŁE GIMNAZJUM NR 2). POCZĄTEK GODZ. 16.30.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kontakt

Miejskie

Przedszkole nr 1

 

ul. Parkowa 10
68-200 Żary

 

telefon:

(68) 3743927

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

Kontakt z dyrektorem

dla Rodziców:

zsp.dyrektor@o2.pl

 

 

 

Nasze Projekty

2019/2020