Miejskie Przedszkole Nr 1 w Żarach

Aktualności

Sprzątanie Świata 2016

Tegorocznemu świętu Sprzątania Świata towarzyszyło wiele działań przedszkolaków. Przedszkolaki z grupy II przypomniały sobie zasady segregowania śmieci, dowiedziały się również na czym polega recykling.

 

Tego dnia miały za zadanie wypić na placu zabaw małą buteleczkę wody mineralnej /niektóre dzieci podzieliły się z magnolią/, by potem z tejże buteleczki wykonać ekologiczną „zabawkę –dmuchawkę” radości nie było końca! Pięciolatki postanowiły z całej zawartości kosza wykonać ośmiornicę i słonia :) Ozdobiły je kolorowymi skrawkami papieru :) Tego dnia zabawy dzieci były prawdziwie recyklingowe :)

Narodowe Czytanie przedszkolakom 05 września 2016

5 września dzieci z gr VI integracyjnej brały udział w Narodowym Czytaniu. Poznały twórczość H.Sienkiewicza poprzez  wysłuchanie fragmentu książki 'W pustyni i puszczy' o tym, jak Staś i Nel uratowali słonia. Dzieciom czytała p.Anetka :)

Nowy rok szkolny 2016/2017

Serdecznie witamy wszystkich przedszkolaków i rodziców naszego Przedszkola. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny 2016/2017 dostarczy wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć i satysfakcji z osiąganych sukcesów. I tych wielkich i tych małych:)   Ruszamy tuż po remocie - w zupełnie innej szacie prezentują się  teraz hole przedszkolne. Wymienione zostały również okna- na wszystkich poziomach budynku. Mamy nadzieję, że nowe otoczenie dzieci bardzo się Im spodoba:)

Kontakt

Miejskie

Przedszkole nr 1

 

ul. Parkowa 10
68-200 Żary

 

telefon:

(68) 3743927

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

Kontakt z dyrektorem

dla Rodziców:

zsp.dyrektor@o2.pl

 

 

 

Nasze Projekty

2019/2020