Miejskie Przedszkole Nr 1 w Żarach

Dzień Babci i Dziadka w grupie III 03 lutego 2019 14:36

 28 stycznia, pierwszego dnia po zimowych feriach, w sali widowiskowej „Luna” sześciolatki z grupy III obchodziły bardzo ważne święto! Zaprosiły  kochane Babcie i kochanych Dziadków na ostatnie już przedszkolne obchody Dnia Babci i Dziadka

'Kochamy Babcie i Dziadka' - świętowanie z ozobotami 03 lutego 2019 14:50

Kochamy Babcie i Dziadka – to kolejne zadanie z elementem programowania wykonane przez naszych przedszkolaków. Podczas ferii zimowych w przedszkolu nudzić się nie można, więc sześciolatki chwyciły za ozoboty, szary papier, kredki i ulubione ozobotowe puzzle.

Tym samym wykonały kolejne działanie w ogólnopolskim programie „Uczymy Dzieci Programować”

Dzień Babci i Dziadka w gr VI integracyjnej 29 stycznia 2019 16:55

11.01.2019 r. w grupie VI oddziału integracyjnego została zorganizowana uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły dla nich taniec ludowy Trojak. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Bal grup integracyjnych z przyjaciółmi z Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy 29 stycznia 2019 16:48

Cykliczne spotkania dzieci z naszego Zespołu z dziećmi z Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i mowy to niemal już nasza tradycja. Tym razem grupy integracyjne VII i VIII wyruszyły do naszych przyjaciół na bal. Tenecznym krokiem w Nowy ROK! Było mnóstwo radości podczas konkursów, w których między innymi wybrano króla i królową balu.

Dziekujemy za zaproszenie :)

Świąteczne kolędowanie przedszkolaków 21 grudnia 2018 22:16

21 grudnia w holu naszego przedszkola zebrały się wszystkie dzieci, by razem z p. Bogusią /naszą katechetką/ i p. Sebastianem /naszym nauczycielem rytmiki/ wspólnie kolędować i cieszyć się zbliżającymi Świętami. W świętowaniu dopomogli nam również nasi starsi koledzy -uczniowie, którzy kiedyś uczęszczali do naszego przedszkola. Były przepiękne świąteczne wiersze i piękna kolęda grana na skrzypcach przez Dominikę. Każda z grup zaprezentowała również swoja kolędę lub piosenkę świąteczną. Fajnie jest mieć starszych kolegów w szkole…

Dziękujemy uczniom naszej szkoły, p. Bogusi i p. Sebastianowi

Kontakt

Miejskie

Przedszkole nr 1

 

ul. Parkowa 10
68-200 Żary

 

telefon:

(68) 3743927

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

Kontakt z dyrektorem

dla Rodziców:

zsp.dyrektor@o2.pl

 

 

 

Nasze Projekty

2019/2020