Miejskie Przedszkole Nr 1 w Żarach

Bal w przedszkolu

Lubimy bale w karnawale!

Tym razem nasz przedszkolny bal odbył się w tygodniu poprzedzającym zimowe ferie. Było zabawnie i kolorowo – jak zawsze rodzice spisali się na medal przy szykowaniu strojów. Były zabawy z wodzirejem, sesja fotograficzna i miliony mydlanych baniek. Dzieci to lubią!

Nasze pasje- Zosia z gitarą 19 stycznia 2020 12:14

Lubimy, gdy dzieci prezentują swoje pasje… Zosia z grupy VI uczęszcza na lekcje gry na gitarze dopiero 3 miesiące. Postanowiła pokazać rówieśnikom swoje pierwsze osiągnięcia - przyniosła gitarę i przepięknie na niej zagrała. Po występie okazało się, że w grupie jest jeszcze wiele ukrytych talentów muzycznych. Przedszkolaki stawiają również pierwsze kroki w grze na ukulele, flecie i  organach. Zosia, brawo za odwagę!!! Życzymy dalszych sukcesów:)

Wyróżnienie w konkursie z programowania 19 stycznia 2020 12:04

W ramach udziału naszego przedszkola w ogólnopolskim programie „Uczymy dzieci programować” nasze czterolatki wzięły udział w wyzwaniu „Czekając na Święta” 2019. Ich zaangażowanie i ciężka praca /bo dzieci miały do wykonania piętnaście zadań z kodowania/ zostały docenione przez organizatorów i dzieci otrzymały wyróżnienie w postaci Mini maty do kodowania, która dotarła do nas pocztą.  Dzieci bardzo się cieszą z nagrody i już zacierają rączki do pracy z nowymi krążkami!

Dziękujemy Edussense!

Bal karnawałowy w przedszkolu! 19 stycznia 2020 11:40

16 stycznia, w naszym przedszkolu, odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy!  Dzieci bardzo lubią taką zabawę. Tym razem odbywała sie ona na dwóch holach -górnym i dolnym i prowadzona była przez wodzirejów. Była super muzyka- same najlepsze hity /przedszkolne i nie tylko/, konkurencje dla uczestników i oczywiscie wspólne śpiewanie! Duże emocje, zwłaszcza wśród najmłodszych, wzbudziły bańki mydlane wyrzucane aż pod sam sufit. Każda z grup przedszkolnych wzięła również udział w profesjonalnej  sesji zdjęciowej prowadzonej przez pana fotografa. Dzień był pełen wrażeń - było barwnie i wesoło!

Lubimy takie harce...

Przedświąteczne kolędowanie 02 stycznia 2020 17:17

Kolędowe spotkania przedszkolaków i uczniów przy choince jest jedną z piękniejszych tradycji naszego Zespołu. Były kolędy, pastorałki i świąteczne  wiersze…  było świątecznie i magicznie. Dziękujemy panu Sebastianowi, który na co dzień uczy dzieci muzyki i prowadzi rytmikę oraz p. Bogusi -naszej katechetce-  za przygotowanie spotkania . Wesołych Świąt!

Kontakt

Miejskie

Przedszkole nr 1

 

ul. Parkowa 10
68-200 Żary

 

telefon:

(68) 3743927

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

Kontakt z dyrektorem

dla Rodziców:

zsp.dyrektor@o2.pl

 

 

 

Nasze Projekty

2019/2020