Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Zajęcia otwarte - Warsztaty kulinarne i klasowa Wigilia - dzieci z rodzicami w 2a 18 grudnia 2019 07:52

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą. Ale to nie wszystko, bo 18.12.2019r., wspólnie z rodzicami, podczas zebrania warsztatowo – kulinarnego, zdobiliśmy te ciasteczka. Wszystkim podobały się ( i smakowały ) pierniczki, które upiekliśmy wcześniej, a dzisiaj wspólnie z rodzicami zdobiliśmy lukrem. To dopiero była zabawa i radość, a przede wszystkim mile spędzony czas z mamą i tatą.

 

'Bądź kumplem. Nie dokuczaj' – 4a 16 grudnia 2019

Klasa 4A wraz z wychowawcą włączyła się w akcję Cartoon Network Klub Kumpli pod hasłem 'Bądź kumplem. Nie dokuczaj'. Ambasadorem akcji w tym roku jest Robert Lewandowski. Każdy uczeń podpisał się osobiście pod Kodeksem Kumpla.  

Wizyta w żarskim schronisku 12 grudnia 2019

W listopadzie Pani Alicja Bojakowska ogłosiła zbiórkę karmy dla żarskiego schroniska. W grudniu zawiozła ok. 50 kg karmy zebranej w ramach akcji dla psów i kotów. W schronisku spotkała się z bardzo miłym i wdzięcznym przyjęciem. Po obiekcie oprowadzał ich Famel (piesek o trzech łapkach), który czuł się gospodarzem.

XIV Przegląd Teatrów Profilaktycznych 11 grudnia 2019

Uczniowie z zespołu teatralnego „Bajka” pod kierunkiem Pani Marioli Krasowskiej, 11.12.2017 r., wzięli udział w XIV Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych w Lunie. Przygotowali przedstawienie pt. „W niewoli nałogów”. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić