Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

ŻARSKIE FORUM DZIECI I MŁODZIEŻY 07 marca 2017

 W dniu 22  lutego i 7  marca 2017 r. w Sali Konferencyjnej Ratusza odbyły się spotkania ŻFDiM. Forum składa się z przedstawicieli wszystkich żarskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentują Julia Gubała i Maja Grądecka, obecni członkowie samorządu uczniowskiego. 

 

Teatrzyk kukiełkowy o smoku wawelskim 07 marca 2017 15:07

Aktorzy czują się spełnieni, jeżeli widzą, że ich praca jest doceniona, jej efekt podoba się. Tak Laura, Oliwia i Kacper czuli się po wizycie w przedszkolu. Dzieci z grupy p. Marioli (5latki) z zaciekawieniem oglądały przygotowany przez uczniów 3c teatrzyk kukiełkowy o smoku wawelskim. Przyjemnie było patrzeć na zainteresowane buzie.

 

 

Spotkanie uczniów kl. 2c z pielęgniarką szkolną 06 marca 2017

 6 marca, poniedziałek, uczniowie klasy 2c spotkali się z Panią Pielęgniarką Marią Żołądź. Spotkanie było na temat „Jak trzeba postępować, aby być zdrowym” i miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych.

 

17 lutego Międzynarodowy Dzień Kota 17 lutego 2017 14:55

Dziwne jest to, że nie wszyscy ludzie lubią koty. Może to wina ich niezależności, samodzielności. Nie na darmo mówi się, że „koty chodzą własnymi drogami”.  Co roku świętujemy MDK, przy okazji przypominając, że kot (i inne zwierzęta) to nie zabawka, przedmiot. To istoty żywe, które tęsknią, cierpią. Nie dawajmy zwierząt  w prezencie. Pojawienie się nowego CZŁONKA RODZINY musi być przemyślaną decyzją.  

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić