Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Dzień Rodziny w klasie Ia 24 maja 2017

 24 maja w klasie I a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Uczniowie przygotowali piękny występ składający się z piosenek, wierszy i tańca. Następnie dzieci wręczyły rodzicom wraz z życzeniami samodzielnie wykonane laurki. 

 

Dzień Rodziny w III b 24 maja 2017

 24 maja 2017 r. uczniowie klasy 3b obchodzili Dzień Rodziny. Były wiersze, poczęstunek, drobne upominki dla kochanych Rodziców. Wszystkim Mamom i Tatom życzymy bardzo dużo zdrowia.

 

Podsumowanie OMTTK 17 maja 2017

 W dniu 17 maja 2017 r odbyło się podsumowanie Finału Wojewódzkiego XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK w Sali Konferencyjnej Ratusza w Żarach. Otwarcia imprezy dokonała p. Elżbieta Łobacz-Bącal, prezes Oddziału PTTK Powiatu Żarskiego.

 

Spotkanie z uczniami ze szkoły partnerskiej w Schleife (Niemcy) 04 maja 2017

4 maja gościliśmy uczniów i nauczycieli z naszej szkoły partnerskiej w Schleife (Niemcy). Przyjechały dzieci z klasy 2 i 4 , które mają swoich indywidualnych partnerów korespondencyjnych w klasie 4a, 3b i 3c. Najpierw odbył się pokaz talentów (Talent Show), gdzie uczniowie z Polski i z Niemiec zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie tańca, śpiewu, gry na różnych instrumentach, akrobatyki, karate i magii. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić