Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Rodzice czytają dzieciom! 07 lutego 2018

 Dzisiaj uczniów kl. II a odwiedził miły gość – Pan Paweł, tata Kacpra. Pan Paweł chętnie zaangażował się w akcję, którą prowadzimy już od kilku miesięcy w naszej klasie. W związku z tym, co jakiś czas, odwiedzają nas rodzice, babcie i czytają dzieciom.

 

 

Szkolny konkurs recytatorski klas I-III 01 lutego 2018 09:33

 1 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I- III. Celem konkursu było:

  • Propagowanie piękna poezji wśród dzieci.

  • Rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

  • Kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich.

  • Rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci.

 

 

1% dla Doriana z klasy 1a 01 lutego 2018 06:46

 Witam! Powoli zaczyna się czas rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Jeżeli nie masz pomysłu, bądź nie wiesz komu przekazać 1% podatku to jest apel dla Ciebie!  Dorianek ma problem z oczkami i potrzebujemy na jego leczenie sporych kwot pieniężnych. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany(a) chęcią wsparcia nas w jego leczeniu to podaję nr KRS 0000037904, w rubryce cel szczegółowy wpisujemy  16609.Jastrzębski Dorian.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam Karolina

 

Spotkanie z pracownikiem PSSE 26 lutego 2018

24 stycznia w świetlicy odbyło się spotkanie edukacyjne klas V i VI z pracownikami PSSE w Żarach na temat szeroko pojętej higieny. Uczniowie dowiedzieli się, jakie są podstawowe zasady higieny osobistej, czym jest higiena pracy, wypoczynku i żywienia oraz jaki tryb życia prowadzić, aby być zdrowym i czuć się dobrze.

 

Bal karnawałowy kl. I-III i IV-VII 19 stycznia 2018 14:06

 W piątek, 19.01.2018r., zgodnie z coroczną tradycją, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, przyozdobioną różnokolorowymi balonami ze spiralami. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili prowadzący imprezę animatorzy. 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić