Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Konkurs plastyczny - higiena 05 listopada 2018

Oto laureaci szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem 'Choć niewiele latek mam, o higienę dbam już sam'. Prace nagrodzonych uczniów zostały zaprezentowane na wystawie w szkole.

 

Nagrodzeni w konkursie plastycznym HDK PCK w Zielonej Górze 31 października 2018

 31 października 2018 r., w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze, uczniowie klasy 1 b Lena Noworolnik i Radosław Bandalewicz odebrali dyplom i nagrody za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. 

 

Spotkanie z żarską pisarką panią Ewą Kołodziejczyk 23 października 2018

23.10.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z żarską pisarką panią Ewą Kołodziejczyk, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 1 -3. Autorka wraz z bohaterką swoich książek – jaszczurką Cziczi - wprowadziła dzieci w świat wyobraźni, radości, uczuć i marzeń.

 

„Świetlicowe spotkania z pasją” – spotkanie z Pawłem 23 października 2018

We wtorek rano, w  ramach „Świetlicowych spotkań z pasją” gościliśmy Pawła, który od 4 roku życia trenuje karate. Uczeń klasy 4b opowiedział młodszym  kolegom w świetlicy o swojej fascynacji japońskimi sztukami walki, zaprezentował tradycyjny układ karate oraz pokazał zdobyte medale i dyplomy. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić