Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Taniec - pasja uczennicy klasy Ia 25 maja 2018

25 maja 2018 r. uczennica klasy 1a Julia Fabiszewska wraz z zespołem brała udział w Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych. Grupa Mały Format taniec współczesny została laureatem i 15 czerwca będzie występować w Zielonej Górze. Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Wycieczka pierwszoklasistów do Nowej Soli 23 maja 2018

 23 maja 2018 r. uczniowie klasy 1a i1 b wybrali się na wycieczkę do Nowej Soli. Najpierw odbyli dwugodzinny rejs statkiem po Odrze, podczas którego zostali pasowani na 'wilka rzecznego”. Po nim dzieci udały się do Parku Krasnala, gdzie przywitał ich SOLUŚ – największy krasnal ogrodowy, prawdziwy rekordzista, wpisany do księgi Guinessa. 

 

 

Kolejny medal Karoliny 22 maja 2018 21:27

IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym dla dzieci 8-9 lat.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Ciekawe eksperymenty 18 maja 2018

Uczniowie klasy IIa wzięli udział w zabawach badawczych. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła Pani Teresa – nauczycielka chemii. Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali wszystko co się działo – a działo się wiele. 

 

I miejsce w II międzyszkolnym konkursie filmowym - Żarskie Fryderyki Filmowe 08 maja 2018 06:44

8 maja 2018 roku w sali widowiskowej ŻDK „Luna” odbył się II Międzyszkolny Konkurs Filmowy ŻARSKIE FRYDERYKI FILOWE zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Żarach. W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6a: Dawid Kozaczewski, Mike Loja Ciukaj, Daniel Zakaszewski, Igor Pietraszko i Dawid Wiśniewski. Młodzi filmowcy musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również praktyczną, gdyż jednym z zadań konkursowych było nakręcenie filmu nawiązującego do adaptacji książki C.S. Lewisa 'Opowieści z Narnii'.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić