Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 01 marca 2019

Uczniowie naszej szkoły Krystian Świerczyński z kl. 6 a oraz Paweł Jankowski z kl. 4 b wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej 'Młodzież Zapobiega Pożarom', który odbył się w SP 5 w Żarach. Chłopcy zdobyli najwięcej punktów w eliminacjach na etapie szkolnym i reprezentowali naszą szkołę na etapie miejskim. W nagrodę otrzymali dwie piłki, które zostały przekazane nauczycielom wychowania fizycznego, aby mogli z nich korzystać wszyscy uczniowie. Chłopcom gratulujemy wiedzy i życzymy powodzenia w następnych konkursach. 

 

Góra grosza 01 marca 2019

 W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych rodzinnych domów dziecka.

 

Dzień otwarty szkoły 28 lutego 2019

28 lutego 2019 roku Szkoła Podstawowa nr 3, w ramach dni otwartych, zamieniła się w indiańską wioskę. Przedszkolaki i ich rodzice mogli przekonać się, że nasza placówka jest przyjaznym miejscem, gdzie każdy uczeń będzie mógł rozwijać i odkrywać swoje pasje i talenty. 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić