Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

Aktualności

Sukces Julii z 2a 03 czerwca 2019

Kolejny sukces naszej uczennicy. Julia wraz z zespołem zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim festiwalu Tańca  w Sulechowie. FORMAT Smile choreografia pani Bożeny Wróbel.

 

Dzień Dziecka - klasy IV-VIII 31 maja 2019 07:39

Ten wyjątkowy dla każdego ucznia dzień rozpoczął się skróconymi lekcjami, a później już było tylko lepiej. W ramach Dnia Dziecka uczniowie klas IV-VIII spędzili przedpołudnie wspólnie ze swoimi wychowawcami aktywnie, na świeżym powietrzu.

Turniej profilaktyczny i Dzień Dziecka kl. I - III Słodki, sportowy, artystyczny, a przede wszystkim wesoły Dzień Dziecka  31 maja 2019

Tak można powiedzieć o Dniu Dziecka w naszej szkole - to zwykły dzień pracy, jednak jakże inny od pozostałych. Uczniowie kl. I-III rozpoczęli Dzień Dziecka na wspólnym spotkaniu w sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor i nauczyciele przywitali dzieci.

Dalsza część dnia w klasach I - III upłynęła na zabawach artystyczno – sportowych zorganizowanych w ramach Turnieju profilaktycznego „Pozytywne wibracje w walce o zdrowie – STOP uzależnieniom”, przygotowanego przez Panią Mariolę Krasowską oraz dzieci z kółka teatralnego „Bajka”.

 

 

 

Sukces Julii – 2a 27 maja 2019

 Uczennica klasy 2a Julia Fabiszewska wraz z zespołem zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim festiwalu Tańca w Przytocznej. Sekcja Julii to FORMAT SMILE pod kierownictwem Pani Bożeny Wróbel. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Kuchenne rewolucje 1a – tosty – ciąg dalszy 27 maja 2019 20:00

W klasie 1a zapachniało pieczonym chlebkiem. Przygotowania rozpoczęły się od pogadanki na temat zdrowego odżywiania oraz bezpieczeństwa i higieny podczas przygotowań posiłków. Następnie uczniowie poznali urządzenie do wykonania tostów – toster – oraz sposób wykonania smacznych tostów.

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić