Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach

« Powrót
Mini zabawa karnawałowa klasy 3a 2020/2021 09 lutego 2021 19:11

 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W obecnych czasach niestety bardzo ograniczony ze względu na epidemię i obostrzenia sanitarne.

4 lutego 2021r. w naszej klasie – 3a odbył się Mały Bal Karnawałowy. Wraz z uczniami dołożyliśmy wszelkich starań, by było bezpiecznie i by wystrój sali balowej wprowadził nas w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Tego dnia pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci z wychowawczynią przebrały się w różne ciekawe, kolorowe stroje. Pani-wodzirej zachęcała wszystkich do tańca przygotowaną muzyką oraz do udziały w różnych wesołych zabawach. Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Bal umożliwił nam spędzenie wspólnie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Zabawa przyniosła wiele radości. Dzieci świetnie się bawiły. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku. 

Kolejny bal karnawałowy już za rok. Mamy nadzieję, że odbędzie się w większym gronie :)

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary

 

telefon:

068 37 438 45

 

e-mail:

zarysp3@wp.pl

 

 

Pobierz raport szkoły ubiegającej się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Witryny które warto odwiedzić