Miejskie Przedszkole Nr 1 w Żarach

« Powrót
Wellpenturnier 2019 16 czerwca 2019 12:25

W piątek 14 czerwca, nasze przedszkolaki wzięły udział w Wellpenturniej 2019 – Turnieju Piłki Nożnej o puchar miasta Weiβwasser. To już kolejny nasz rok udziału w tej wspanialej imprezie zorganizowanej przez naszych przyjaciół z Niemiec.

Tym razem turniej odbył się przy wspanialej pogodzie i wzięło w im udział 19 drużyn z Niemiec i z Polski. Turniej to nie tylko rozgrywki ale i również wiele atrakcji dla dzieci: gry, zabawy, dmuchańce /w tym jeden nasz żarski- ten największy/ i różne pyszności. Spotkaliśmy też naszych przyjaciół z Regenbogen i naszą długoletnią przyjaciółkę -Elke .

Naszej drużynie brakło trochę szczęścia przy strzelaniu bramek ale za to straciliśmy tylko jedną a nasz bramkarz- Michał otrzymał nagrodę dla jednego z najlepszych bramkarzy! Gratulujemy!

Uplasowaliśmy się w połowie stawki – brawo nasza drużyna za wspaniałą walkę!

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Niemiec za zaproszenie -specjalne podziękowanie dl Franka Konietzkiego w formie antyramy ze zdjęciami z naszych wspólnych spotkań i podpisami dzieci z gr III.

 Dziękujemy naszym rodzicom /mamie Marcina i Alana/ za pomoc. Dziękujemy również naszym starszym uczniom Dominice i Igorowi za towarzyszenie nam w Turnieju w postaciach „Żarusia i Żarusianki” przy tym olbrzymim skwarze. Dobra robota i poświęcenie – zapłatą dla Nich był uśmiech i zadowolenie wszystkich uczestników

Kontakt

Miejskie

Przedszkole nr 1

 

ul. Parkowa 10
68-200 Żary

 

telefon:

(68) 3743927

 

e-mail:

zsp@zary.pl

 

 

 

Kontakt z dyrektorem

dla Rodziców:

zsp.dyrektor@o2.pl

 

 

 

Nasze Projekty

2018/2019